Jak zorganizować romantyczne zaręczyny?

Pomysłów na romantyczne zaręczyny jest tyle samo co par! A nawet więcej… bo czasem oczekiwania partnera różnią się diametralnie od marzeń partnerki. Zanim jednak zaczniesz planować tę wyjątkową okazję, warto zapoznać się dokładnie z pasjami i marzeniami swojego partnera. Pamiętaj, że powinno być to wyjątkowe wydarzenie, które obydwoje zapamiętacie na całe życie. Jedne kobiety lubią głośne, szalone oświadczyny, inne chciałyby otrzymać pierścionek w romantycznej atmosferze w domu, czy w restauracji. Drogi mężczyzno, zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki – dobrze zapoznaj się z oczekiwaniami partnerki! Jeśli już wiesz i jesteś ciekawy, jakie miejsce na zaręczyny najlepiej wybrać – czytaj dalej.

 

Jak powinny wyglądać zaręczyny?

 

Tradycje dotyczące zaręczyn zmieniały się wielokrotnie na przestrzeni wieków. Nic więc dziwnego, że większość mężczyzn ma wątpliwości co do tego, jak właściwie powinna wyglądać organizacja zaręczyn.

Dziś nie odbywają się one już według starych rytuałów. Jeśli więc chcesz zorganizować idealne zaręczyny, nie trzymaj się utartych zasad i schematów. A co jeśli Ty i Twoja połówka pochodzicie z tradycyjnej rodziny? Nic straconego. Takie zaręczyny też mogą być piękne i cudowne! Tego dnia liczycie się przede wszystkim Wy i łączące Was uczucie.

 

Dobrze zaplanuj ten dzień!

 

Organizacja zaręczyn to niełatwe zadanie. W końcu jest tyle rzeczy, które tego dnia mogą pójść nie tak. Dlatego też bardzo ważna jest odpowiednia organizacja. Nie martw się, jednak jeśli sprawy nie pójdą zgodnie z planem, to Twoje zaangażowanie na pewno zostanie docenione.

Na wszelki wypadek przygotuj zawczasu:

 

  • krótką przemowę, by klęcząc nie zapomnieć języka w gardle,
  • kup bukiet ulubionych kwiatów swojej wybranki,
  • kup pasujący i wpasowujący się w gusta partnerki pierścionek.

 

W ostateczności tyle z pewnością wystarczy, a resztę nadrobisz swoim urokiem osobistym.

Jeśli jednak chciałbyś zaplanować coś specjalnego, zastanów się, gdzie chcesz to zrobić. Na plaży przy świetle księżyca? Na romantycznym spacerze? A może warto połączyć dobre jedzenie z ciekawą wycieczką?

 

Oświadcz się wśród blasku świeć!

 

Zaręczyny w restauracji to jedne z naszych ulubionych! Jest to doskonały pomysł pod warunkiem wyboru odpowiedniego lokalu. Jeśli nie wiesz, jak dokładnie zorganizować ten wieczór, personel Bistro70 – jednej z najczęściej wybieranych jako miejsce zaręczyn w malowniczym Pszczynie, z pewnością zaoferuje kilka dobrych pomysłów i przydatnych wskazówek. Pamiętaj, że zaręczyny w restauracji możesz połączyć ze zwiedzaniem okolic Pszczyny, co pozwoli na dłuższe świętowanie tego pięknego dnia!

WIĘCEJ
WPISÓW

Wesele w Hotelu Styl 70***