IMPREZY

Imprezy

Oferta

BISTRO 70

Duże zaplecze w postaci Hotelu Styl 70, z jego ogromnymi terenami zielonymi, pozwala nam kompleksowo zorganizować przyjęcia okolicznościowe o różnym charakterze, zgodnie z oczekiwaniami Gości. Przygotowujemy wesela, imprezy okolicznościowe, szkolenia, konferencje, bankiety i wiele wiele innych…
Bistro 70 to idealne miejsce zarówno dla podróżnych, jak i Gości z naszych okolic, którzy pragną spędzić czas w gronie przyjaciół i rodziny.

Wesele

ZORGANIZUJ
WESELE

Nasz zespół w Bistro 70 może przygotować na Państwa życzenie duże przyjęcie weselne, kameralny obiad albo uroczystą kolację po ślubie. Każde przyjęcie będzie uświetnione pysznymi daniami kuchni polskiej i lokalnymi, śląskimi przysmakami przygotowanymi pod okiem naszego Szefa Kuchni.

Rodzina

RODZINNE
IMPREZY
OKOLICZNOŚCIOWE

Rodzinne przyjęcia w Bistro 70 nigdy nie są takie same. Inaczej będzie wyglądało zorganizowanie komunii, wesela, urodzin, chrzcin czy rocznicy. Dlatego do dyspozycji naszych Gości przeznaczamy aż cztery różne sale restauracyjne o różnym klimacie.

Integracja

IMPREZY
FIRMOWE

Pyszne jedzenie i doskonała lokalizacja to nie jedyne czynniki, które sumują się na udaną imprezę firmową. Zaplecze lokalowe w postaci sal i pokoi Hotelu Styl 70 oraz ogromne tereny zielone pozwalają przygotować zarówno wesołe plenerowe zabawy integracyjne, jak i uroczyste kolacje dla pracowników – bez względu na pogodę.