Imprezy plenerowe w Pszczynie

Oferta

BISTRO 70

W życiu każdego z nas jest mnóstwo takich wydarzeń, które warto uczcić w wyjątkowy sposób. Doskonałym pomysłem jest zorganizowanie imprezy na świeżym powietrzu. Bistro 70 to idealne miejsce na Śląsku na zorganizowanie niezapomnianych spotkań rodzinnych, pikników firmowych, targów czy wystaw w halach namiotowych.

Impreza w plenerze – gdzie warto ją zorganizować?

Niezależnie od okazji impreza w plenerze stanowi bardzo przyjemną formę spędzenia czasu. Jeśli zostanie ona zorganizowana w ciekawy sposób, to wówczas potrafi zapewnić wszystkim uczestnikom niesamowitą zabawę.

Na Śląsku doskonałym miejscem na zorganizowanie spotkania na świeżym powietrzu jest ośrodek położony w Pszczynie. Z jego usług warto najlepiej skorzystać późną wiosną, latem oraz wczesną jesienią, kiedy to dni są jeszcze długie, a wieczory ciepłe.

Jakie imprezy plenerowe w Pszczynie zorganizowaliśmy do tej pory?

 • spotkania firmowe (wigilie, urodziny, festyny),
 • imprezy integracyjne (zajęcia team buildingowe, warsztaty, imprezy sportowe),
 • śluby cywilne w plenerze, wesela,
 • formalne i eleganckie obiady,
 • garden party,
 • koncerty plenerowe i wewnątrz bistro,
 • przedstawienia,
 • naszą tradycyjną coroczną imprezę,
 • Zlot Samochodów z lat 70…
  …i nie tylko!

Imprezy w plenerze w Pszczynie są organizowane w bardzo ciekawy sposób, a to sprawia, że zawsze na długo zostają w pamięci wszystkich Gości. Dobra zabawa na świeżym powietrzu jest rewelacyjną formą wypoczynku oraz sprawdzonym sposobem na promowanie każdej firmy.

Idealne miejsce na imprezy plenerowe na Śląsku

Każda impreza na świeżym powietrzu jest udana tylko wtedy, gdy Goście mają zapewnione komfortowe warunki biesiadowania. Wygodne stoły i krzesła oraz pojemne stoły to obowiązkowy element takich spotkań. Niemniej to nie wystarczy, aby dobrze się bawić. Większości spotkań integracyjnych na świeżym powietrzu powinna też towarzyszyć dobra muzyka. Aby Goście mogli dobrze się bawić warto wynająć DJ-a, który zadba o muzyczną oprawę uroczystości.

Organizując przyjęcie na którym są obecne dzieci trzeba pomyśleć o tym, aby zapewnić im dobrą zabawę. Najmłodsi uczestnicy z pewnością nie będą narzekać na nudę wówczas, gdy na placu będzie znajdować się zjeżdżalnia, basen z kulkami czy czekoladowa fontanna.

Niezwykle ciekawe atrakcje zapewniają imprezy plenerowe na Śląsku. Nigdy nie brakuje na nich nigdy niesamowitej rozrywki oraz smacznych posiłków serwowanych przez miłą obsługę. Catering przygotowany przez nasze Bistro, obsługa na najwyższym poziomie – to wszystko to, co oferuje ten ośrodek w otoczeniu pięknej przyrody.

Organizujemy również wycieczki krajoznawcze z przewodnikiem po najciekawszych atrakcjach turystycznych, w które obfituje Pszczyna.
Wesele w Hotelu Styl 70***