Imprezy integracyjne

Integracja

IMPREZY FIRMOWE W BISTRO 70

Czyli najlepsze imprezy integracyjne w Pszczynie

Razem z całym zespołem Bistro 70 przygotowaliśmy bogatą ofertę organizacji eventów i imprez firmowych. Od niezobowiązującego spotkania po pracy w małym gronie, po uroczyste kolacje firmowe, czy większe imprezy integracyjne dla firm – Bistro 70 jest odpowiednim miejscem na zorganizowanie najbardziej prestiżowego wydarzenia, czyli wyjątkowe imprezy firmowe w Pszczynie.

O zaplecze cateringowe podczas imprez Szef Kuchni ze swoim zespołem – jego autorskie spojrzenie na kuchnię światową i tradycyjne przepisy polskiej, a w szczególności lokalnej, śląskiej kuchni, doczekały się ogromnego uznania wśród osób szukających lokalu na eventy firmowe w Pszczynie. Imprezy integracyjne dla pracowników, poprzez szeroki wybór asortymentu jedzenia, pozwoli na dobrą zabawę przy stole. Nasze menu jest doceniane na imprezach zorganizowanych na miejscu w Bistro 70 i cateringów zorganizowanych podczas spotkań i bankietów w okolicy – obsługujemy imprezy firmowe Tychy, Pszczyna i inne.

Pyszne jedzenie i doskonała lokalizacja to nie jedyne czynniki, które sumują się na udaną imprezę firmową. Zaplecze w postaci sal i pokoi Hotelu Styl 70 oraz ogromne tereny zielone pozwalają przygotować zarówno wesołe plenerowe zabawy integracyjne, jak i uroczyste kolacje dla pracowników – bez względu na pogodę, impreza firmowa będzie udana.

Sale

WYBÓR SALI

Profesjonalne wyposażenie sal konferencyjnych przygotowane przez Hotel na potrzeby szkoleń i sympozjów doskonale uzupełnia ofertę kulinarną Bistro 70. Pszczyna jest idealnym miejscem na prestiżowy lokal. Mogą być Państwo pewni najwyższej jakości obsługi oraz dopracowania Państwa pobytu w najdrobniejszych szczegółach – z nami Państwa impreza firmowa na pewno się uda!

Jakie imprezy plenerowe w Pszczynie zorganizowaliśmy do tej pory?
  • spotkania firmowe (wigilie, urodziny firmy, festyny),
  • imprezy integracyjne (team buildingowe, imprezy sportowe),
  • formalne i eleganckie obiady,
  • bankiety, gale, jubileusze, pokazy i targi,
  • koncerty i występy artystyczne, garden party.
Dla firm zainteresowanych szkoleniami posiadamy ofertę wynajmu sali konferencyjnej dla 120 osób.

POZNAJ NASZE SALE:

Duża Sala

Pozwala na organizację przyjęcia do 120 osób. Duży taras jest dodatkową atrakcją, która cieszy się uznaniem Gości, zwłaszcza w cieplejsze dni.

Mała Sala

Ma przygotowane miejsca siedzące dla około 40 Gości (co w połączeniu z Dużą Salą tworzy miejsce dla 160 osób). Idealna na małe przyjęcia rocznicowe lub obiady weselne w mniejszym gronie rodziny i przyjaciół.

Klub 70

To rozrywkowy klub z parkietem i osobnym barem dla około 60 osób z wieloma atrakcjami – bilard i piłkarzyki pozwolą naszym Gościom bawić się w luźnej atmosferze.

Sala w Domku Myśliwskim

Posiada miejsca dla około 50 osób. Ma niepowtarzalny klimat – w zimie przytulne ciepło od rozpalonych kominków otacza wszystkich biesiadujących, w lecie zachwyca widokiem na urokliwy staw.

Okolica

LOKALIZACJA

Ogromnym atutem jest nasze położenie. Doskonała lokalizacja w Piasku koło Pszczyny, bezpośrednio przy trasie DK1 stanowi ogromne ułatwienie – nasi Goście bez problemów mogą dotrzeć do nas z różnych części Polski. Jednocześnie kilka hektarów zieleni w sąsiedztwie akwenu wodnego, chroni odwiedzających od zgiełku ruchliwej drogi, zapewniając ciszę i spokój. Jak widzisz, jest to wyjątkowe miejsce na imprezy integracyjne w Pszczynie i nie tylko.

Wesele w Hotelu Styl 70***