Jak ustawić okrągłe stoły na weselu?

Okrągłe stoły wydają się bardziej tradycyjne niż stoły bankietów. Ponadto okrągłe stoły na weselu są lepszą opcją, jeżeli chcemy, aby nasi goście integrowali się ze sobą. Okrągłe stoły na weselu w branży eventowej wydają się być także uważane za bardziej formalne. Pamiętaj jednak, że ustawienie okrągłych stołów na wesele ma duży związek z ich funkcjonalnością. Nie mogą być one ustawione zbyt daleko od siebie.

 

Zalety okrągłych stołów na weselu

 

Jest kilka korzyści, które otrzymasz, wybierając okrągłe stoły na wesele. Po pierwsze, jeśli jesteś skłonny do większych i nieco bardziej ekstrawaganckie dekoracji na stole to posiadanie okrągłego kształtu jest zdecydowanie bardziej zalecane, ponieważ istnieje więcej miejsca w ich środku, aby umieścić wszystkie wybrane dekoracje. Inna wyraźna korzyść z okrągłego stołu zależy od miejsca. Jeśli sala przyjęć lub pokój jest dziwnie ukształtowany, lub istnieją przypadkowe filary w całym pokoju, okrągły stół ma tendencję do dopasowania więcej osób do dziwnie ukształtowanych pomieszczeń. Niemniej jednak zajmują one więcej miejsca w ogóle, więc należy być świadomym wielkości miejsca, ponieważ wypełnia się bardzo szybko. Kolejna myśl dotycząca okrągłego stołu, którą należy mieć na uwadze, to koszty. Tradycyjne okrągłe stoły i okrągłe obrusy są tańsze do wynajęcia ze względu na transport i przechowywanie tych przedmiotów. Jeśli więc kierujesz się ceną, to zdecydowanie może Cię to zachęcić do takiego wyboru.

 

Ile osób zmieści się przy okrągłym stole?

 

Okrągłe stoły pozwalają większej liczbie Gości usiąść razem, zachęcając jednocześnie do rozmowy. Z gośćmi siedzącymi naprzeciwko siebie, jest bardziej prawdopodobne, aby zintegrować się w bardziej komfortowy sposób. Jest to świetny sposób, aby pozwolić gościom poznać innych, z którymi siedzą, niezależnie od tego, czy spotykają się po raz pierwszy, czy nadrabiają zaległości z przeszłości. Ponadto okrągłe stoły mają dodatkowe miejsce na dekoracje stołu. Nie da się ukryć, że okrągłe stoły mają różne rozmiary. Niemniej jednak są zwykle wielkości w 12″, 24″ aż do 72″. Najpopularniejszym okrągłym stołem dla gości jest ten w rozmiarze 60″. Przy takim stole może usiąść ośmiu gości. Zmniejszenie liczby miejsc siedzących do 6 daje gościom więcej miejsca. Z kolei stół okrągły 48″ może wygodnie pomieścić od czterech do ośmiu gości, a większy stół 72″ może ich zmieścić do dziesięciu. Reasumując, wybór okrągłego stołu na wesele jest jedną z najlepszych decyzji, jakie można podjąć. Nie tylko goście lepiej się zintegrują, ale także dekorator będzie miał większe możliwości.

W naszej sali weselnej: https://bistro70.pl/sale-weselne-pszczyna/ możesz urządzić swoje przyjęcie weselne właśnie przy okrągłych stołach.

WIĘCEJ
WPISÓW

Wesele w Hotelu Styl 70***