Gdzie zorganizować wigilię firmową?

Wigilia firmowa to świetny sposób na integrację pracowników. Niestety wiele firm rezygnuje z jej organizacji, myśląc o wysokich kosztach oraz wielu przygotowaniach. A tak naprawdę wcale nie musi być to takie trudne. Jak i gdzie najlepiej zorganizować wigilię firmową?

 

Dlaczego warto zorganizować wigilię firmową?

 

Na początku warto się zastanowić nad tym, dlaczego warto zorganizować wigilię firmową. Organizacja wigilii firmowej może przynieść Twojej firmie, więcej pożytku niż myślisz. Jeśli do Twojej firmy dochodzą nowi pracownicy, a jej struktura z roku na rok coraz prężniej się rozrasta, wigilia firmowa w lokalu może być świetną okazją do zapoznania się nowych osób. W końcu zgrany zespół to lepsze rezultaty w codziennej pracy!

 

Ponadto ostatni czas zmusił wiele firm do przejścia na tryb zdalny pracy. Często nowi pracownicy nawet nie mają najmniejszej szansy na zapoznanie się, ponieważ swoje codzienne obowiązki wykonują zza biurka w domu. Organizacja wigilii pozwoli im w końcu spotkać się i porozmawiać w świecie rzeczywistym, co jak wyżej wspomniano, z pewnością wpłynie pozytywnie na efektywność ich pracy.

 

Warto wspomnieć również o tym, że organizacja wigilii firmowej, to świetny czas na to, aby rozreklamować swoją firmę na portalach społecznościowych. Na pewno zdjęcie uśmiechniętych pracowników, wrzucone na firmowe social media, przyciągnie do ciebie więcej kandydatów, którzy zasilą twoją kadrę.

 

Jak zorganizować wigilię firmową?

 

Naprawdę nie ma nic prostszego. Ważne jednak byś trzymał się kilku zasad. Najważniejsze jest ustalanie odpowiedniego terminu. Zrezygnuj z 23 lub 24 grudnia — z pewnością połowa osoba nie przyjdzie z racji urlopów i wyjazdów rodzinnych. Zaproś wszystkich odpowiednio wcześnie, by każdy mógł dostosować swój grafik do tego spotkania.

 

Gdzie zorganizować wigilię firmową?

 

Jest wiele miejsc, gdzie można zorganizować wigilię firmową. Wśród nich można wymienić: biuro, restaurację, hotel.

 

Najczęściej wybieranym miejscem jest restauracja. Wigilia firmowa w lokalu to wygoda dla pracodawcy. Omijają go wszelkie przygotowania — od wystroju, przez zastawę po menu. Ponadto lokal to eleganckie rozwiązanie oraz miejsce, w którym każdy będzie czuł się swobodnie. Nie musimy martwić się o zbyt małą liczbę miejsc. Wybierając lokal do zorganizowania spotkania, warto zapoznać się z kilkoma opiniami. Wigilia firmowa w Pszczynie najczęściej organizowania jest w Bistro 70 (https://bistro70.pl/imprezy-integracyjne-w-pszczynie) – gdzie oprócz pysznego menu, dostosowanego indywidualnie do każdej grupy, czeka na nasz spokojna i rodzinna atmosfera.

 

Pamiętaj, że organizacja wigilii firmowej nie musi być trudna. Znajdź lokal, na którym będziesz mógł polegać i ciesz się magicznym czasem spędzonym ze swoimi współpracownikami.

WIĘCEJ
WPISÓW

Wesele w Hotelu Styl 70***