Dlaczego warto od czasu do czasu iść do restauracji?

W dzisiejszym świecie, kiedy każdy z nas jest zapracowany, powinniśmy znaleźć odrobinę przyjemności podczas spotkań ze znajomymi lub rodziną. Idealną propozycją może okazać się podróż kulinarna w zaciszu sali restauracyjnej, gdzie znajdziemy trochę przestrzeni na rozmowę oraz skosztujemy wyśmienitych dań.

 

Poznaj nowe smaki serwowane przez szefów kuchni

 

Wyjście od czasu do czasu do restauracji może okazać się niezapomnianą przygodą, aby odkryć nowe smaki, jak i skosztować znanych wcześniej nam dań w nowej odsłonie. Restauracja to też miejsce, gdzie wszystkie nasze zmysły są bardziej pobudzone, a uczta dla ciała jest połączona z ucztą dla duszy. Przynieść może również wiele inspiracji, które można wykorzystać w domu oraz odmieni podejście do gotowania.

Wyjście z rodziną lub przyjaciółmi do restauracji jest również możliwością poznania historii różnych regionów Polski, lub Europy. Warto zaznaczyć, że restauracja w Pszczynie, jak Bistro 70 to nie tylko kulinarne doznania, ale również najwyższa jakość serwowanych potraw.

 

Wysoka jakość w nowoczesnym wydaniu

 

Regionalna kuchnia śląska słynie z niekonwencjonalnego wykorzystania ziemniaków, dzięki temu możemy skosztować takich dań jak sławne w całej Polsce kluski z dziurką oraz wykwintne rolady. Restauracja posiada bogate menu kuchni europejskiej, gdzie znajdziemy takie dania jak makaron tagliatelle z kurczakiem czy nawet z dodatkiem krewetek i pomidorów. Bistro 70 to jeden z lokali, w którym możemy zorganizować niezapomniany wieczór dla dwojga, jak i większe spotkanie w gronie najbliższych. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości składników lokalnych oraz sezonowych polskich produktów serwowane potrawy są wyjątkowo aromatyczne, a dania wyróżniają się estetycznym wyglądem. Warto zaznaczyć, że mistrzowie kuchni nie tylko tworzą swoje popisowa dania, ale również korzystają z niemieckich, austriackich oraz czeskich wpływów kulinarnych co czyni to miejsce wyjątkowym punktem na mapie Polski.

Restauracja w Pszczynie posiada swoje zaplecze sanitarne oraz hotel, dzięki czemu goście nie tylko mogą zagłębić się w historię i kuchnię tego miejsca, ale również spędzić udany weekend. Niezależnie od naszych preferencji i czasu na odpoczynek, wyjście do restauracji przyniesie nam chwilę relaksu oraz zapewni kulinarne doznania, które pozostaną z nami na długo. Wyobraźnia szefów kuchni oraz ich autorskie przepisy mogą stać się inspiracją do stworzenia popisowego dania w domu. Delikatna muzyka, zapach oraz wystrój lokalu da nam poczucie bezpieczeństwa, oraz intymności, dzięki czemu zapomnimy na chwilę o otaczającym nas świecie.

WIĘCEJ
WPISÓW

Wesele w Hotelu Styl 70***