Jak zorganizować wesele na 150 osób?

Wesele to szczególne wydarzenie w życiu. Wszystko powinno być zapięte na ostatni guzik, aby nie zwiększać stresu Młodej Pary. Organizacja przyjęcia weselnego jest wyzwaniem, szczególnie jeśli przewidujecie dużą liczbę Gości. Należy zaplanować atrakcje dostosowane do rozmiaru wesela, a także miejsce, w którym wszyscy uczestnicy będą czuć się swobodnie. Jak zorganizować wesele na 150 osób i na co zwrócić uwagę, aby był to naprawdę wyjątkowy dzień?

 

Plan organizacji wesela

 

Podczas planowania wesela należy określić niezbędne punkty do zrealizowania i zastanowić się, które z nich są najważniejsze. Pozwoli to na ustalenie odpowiedniego budżetu i podejmowanie decyzji, które nie spowodują nieprzewidzianych wydatków. Jeśli zastanawiacie się, ile kosztuje wesele na 150 osób, nie na jednoznacznej odpowiedzi. Wiele zależy od charakteru przyjęcia, rodzaju planowanych atrakcji, kosztu sali weselnej i stopnia rozbudowania oferty gastronomicznej. Cały plan warto rozpisać sobie chociażby na kartce. Dzięki temu będziecie pamiętać o wszystkich ważnych kwestiach oraz podzielicie się obowiązkami w taki sposób, aby nikt nie czuł się przeciążony.

 

Jak znaleźć miejsce na duże wesele?

 

Bardzo istotną kwestią jest wybranie sali, w której urządzone będzie wesele. Powinna podobać się Wam obojgu i pozwalać na wygodne przyjęcie wszystkich Gości. Ważna jest lokalizacja z wygodnym dojazdem i dużą liczbą miejsc parkingowych dla aut. Należy przewidzieć salę, w której będzie można zaplanować optymalny układ stołów oraz wybrać ofertę gastronomiczną dostosowaną do upodobań gości. Jakość obsługi, a także rodzaj podawanych dań i napojów będą miały ogromny wpływ na klimat wesela i opinie uczestników.

Jeśli zastanawiacie się nad organizacją wesela na Śląsku, doskonałym wyborem będzie Bistro 70. Jest to miejsce o wyjątkowej atmosferze i dogodnej lokalizacji – w Pszczynie w otoczeniu wspaniałej natury uznawanej za Perłę Górnego Śląska. Bistro 70 wyróżnia się bogatą ofertą kulinarną oraz obsługą pozwalającą zadowolić najbardziej wymagających gości. Dostępny jest ogródek z widokiem na park, a także komfortowe pokoje, w tym specjalny apartament dla Młodej Pary z butelką wina musującego.

 

Komfortowa sala weselna na dużą ilość Gości

 

W Bistro 70 znajdziecie salę pozwalającą na goszczenie nawet 150 osób na weselu. Co istotne Goście mają do dyspozycji aż 100 miejsc postojowych. Uczestnicy mogą korzystać z dużego tarasu, który szybko stanie się atrakcją, zwłaszcza w ciepłe dni. W Bistro 70 wesele może być organizowane przy okrągłych stołach i wielu dodatkach, w tym krzesłach wyposażonych w pokrowce nadające wyjątkową atmosferę.

 

Tradycja i nowoczesność – Ty wybierasz

 

Organizacja wesela w Bistro 70 to doskonałe rozwiązanie bez względu na to, czy planujecie przyjęcie w tradycyjnej, czy nowoczesnej formie. Duża przestrzeń spowoduje, że wszyscy Wasi Goście poczują się w pełni swobodnie, a zespół lub DJ będzie mógł bez trudności realizować swoje pomysły podczas zabaw integracyjnych. Dzięki temu wesele będzie wyjątkowym czasem, które pozostanie w Waszej pamięci na całe życie.

Chcąc dowiedzieć się, ile kosztuje wesele na 150 osób w naszym lokalu – skontaktuj się z Nami! Zapraszamy!

WIĘCEJ
WPISÓW

Wesele w Hotelu Styl 70***