IMPREZY RODZINNE

Imprezy rodzinne

Rodzina

IMPREZY I SPOTKANIA

Decydując się na zorganizowanie rodzinnego przyjęcia, warto brać pod uwagę takie miejsce, które ma doświadczenie i możliwości, aby dopracować wszystko w najdrobniejszym szczególe. Tak właśnie jest w Bistro 70 w Piasku koło Pszczyny, gdzie potrzeby naszych Gości są zawsze na pierwszym miejscu.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, zorganizujemy dla Was: urodziny, imieniny, jubileusze, zjazdy rodzinne, rodzinne obiady, chrzciny, komunie, wesela, stypy, wieczory panieńskie, kawalerskie, zaręczyny, baby shower, pępkowe, spotkania integracyjne, pikniki, bankiety, szkolne spotkania po latach i inne.

Sale

WYBÓR SALI

Wybierając lokal na rodzinne przyjęcia okolicznościowe Goście zwykle kierują się wielkością sali i lokalizacją, wyglądem, ceną i obsługą. I rzeczywiście, nasze wnętrza sprostają wymaganiom każdego. W Bistro 70 przyjęcia zawsze są niepowtarzalne. Inaczej będzie wyglądało zorganizowanie komunii, wesela, urodzin, chrzcin czy rocznicy.

Wesołe dekoracje naszych sal, ustawienie stołów dopasowane do preferencji Gości, dodatkowe atrakcje, przystępne ceny, doświadczona obsługa, zaplecze hotelowe – wszystko to sprawia, że szukając miejsca na przyjęcie w miastach Tychy czy Pszczyna, wielu naszych Gości bez wątpliwości wybiera Bistro 70.

POZNAJ NASZE CZTERY
SALE:

Duża Sala

Pozwala na organizację przyjęcia do 120 osób. Duży taras jest dodatkową atrakcją, która cieszy się uznaniem Gości, zwłaszcza w cieplejsze dni.

Mała Sala

Ma przygotowane miejsca siedzące dla około 40 Gości (co w połączeniu z Dużą Salą tworzy miejsce dla 160 osób). Idealna na małe przyjęcia rocznicowe lub obiady weselne w mniejszym gronie rodziny i przyjaciół.

Klub 70

To rozrywkowy Klub z parkietem i osobnym barem dla około 60 osób z wieloma atrakcjami – bilard i piłkarzyki pozwolą naszym Gościom bawić się w luźnej atmosferze.

Sala w Domku Myśliwskim

Posiada miejsca dla około 50 osób. Ma niepowtarzalny klimat – w zimie przytulne ciepło od rozpalonych kominków otacza wszystkich biesiadujących, w lecie zachwyca widokiem na urokliwy staw.

Zapewniamy

W PAKIECIE PRZYJĘCIA

  • urocze miejsce w otoczeniu parku i akwenu wodnego,
  • komfortowe noclegi w pokojach ze specjalną zniżką,
  • wybór sali na przyjęcie,
  • ogródek z widokiem na park,
  • bogate, wyśmienite menu Bistro 70,
  • profesjonalną obsługę kelnerską,
  • dekoracje: okrągłe stoły, pokrowce na krzesła itp.,
  • bezpłatny parking, 100 miejsc postojowych,
  • pomoc w zorganizowaniu nietuzinkowych atrakcji np.: atrakcje kulinarne, animacje, pokazy barmańskie, pokazy tańca i wiele innych.

Kuchnia

TRADYCJA I SMAK

Największym atutem naszej restauracji jest zaplecze gastronomiczne. Autorskie menu stworzone przez naszego Szefa Kuchni i utalentowany zespół podbije każde podniebienie. Przystawki, bufety, główne dania, sycące zupy, doskonałe torty i desery trafią w najbardziej wyszukane gusta naszych Gości.

Plener

PIĘKNE OTOCZENIE

Lokalizacja Hotelu Styl 70, gdzie mieści się nasza restauracja, pozwala na bardzo łatwy dojazd wszystkim Gościom.
Z kolei ogromne tereny zielone w sąsiedztwie akwenu wodnego umożliwiają zorganizowanie doskonałej zabawy w plenerze oraz eleganckiego garden party, które na długo zostaną w pamięci zaproszonej rodziny i przyjaciół.